Register   |  Login

OVOTEK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

DotnetNuke Kurumsal Web Portal

DNN kurumsal web uygulamaları geliştirmek için ideal, açık kaynak kodlu bir yazılım iskeletidir. Bu iskelet sayesinde web uygulamaları çok hızlı bir şekilde geliştirilebilir ve kolaylıkla yönetilebilir.

OVOTEK, DotNetNuke (DNN) Çözümleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşudur. DotNetNuke web portallarının yaşam döngüsü boyunca ihtiyacı olan tüm hizmetleri uzman personelimiz sayesinde kusursuz olarak karşılayabilmekteyiz. Portal hizmetlerinin yanı sıra Özel Modül Geliştirme, Tema (Skin) tasarımı ve DNN Hosting hizmetlerinide bünyemizde barındırarak ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir çatı altından karşılamanızı sağlıyoruz. Bütün bu hizmetleri vermek için gerekli olan uzmanlığı; web tasarımı, web uygulamaları ve mimari konularında başarılı geçmişleri olan personelimize borçluyuz.

Bizimle çalışırsanız nelere ulaşacaksınız ?
  • DotNetNuke konusunda tecrübeli profesyonellere 
  • Kalite odaklı uygulamalara ve başarılı bir Portal yönetimine
  • Uzman çözümlerimize ve geçmiş deneyimlerimize dayanan bilgi dağarcığımıza
 

OVOTEK DNN SERVİSLERİ

Ovotek DotNetNuke konusunda Türkiye Lideri konumunu 2005 yılında DNN 3 Beta sürümünden beri korumaktadır. DNN Portal Geliştirme, DNN Destek hizmetleri, DNN Modül Geliştirme ve DNN Tema Tasarımı konularında çalışırken, 2008 yılından itibaren vermeye başladığımız “DNN Danışmanlığı ve Eğitimleri” hizmet kapsamımızı geliştirirken uzmanlığımızdan yararlanmanızı da kolaylaştırdık. İster kendi sunucularınıza profesyonel DotNetNuke kurulumu ihtiyacınız olsun, ister özel bir modüle veya yaşayabileceğiniz problemlerin çözümüne gereksinim duyun Ovotek her zaman yardıma hazır güvenilir, çözüm ortağınızdır.

DotNetNuke Modül Geliştirme

Ovotek VB.Net veya C# kullanarak size özel modüller geliştirir. Bu modüller iş mantığı, veri entegrasyonu, 3.parti yazılım entegrasyonu ve arkalan görevleri ile ilgili olabilir. Modül geliştirme sürecinde planlamadan dağıtıma kadar geçen tüm süreçte tahmin edilen zamanın ve bütçenin dışına çıkmadan en iyi sonuca ulaşmayı taahhüt ederiz. Yeni modüllerin yazılmasının yanında eski uygulamalarınızı DNN içine aktarma konusunda da bizden bilgi alabilirsiniz.

DotNetNuke Portal Uygulamaları

Bırakın web portalınızı OVOTEK sizin için hazırlasın. DotNetNuke sayesinde tüm gereksinimlerinizi karşılayacak zengin içeriğe sahip Business to Business (B2B), Business to Consumer (B2C), veya Business to Employee (B2E) çözümlerine çok kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

DotNetNuke Tema Geliştirme

Sizlere hazır bulunan yüzlerce site temasının yanında sadece size özel tasarımlarımızı da sunuyoruz. Her tema profesyonelce hazırlanmış grafik bileşenlerinde oluşturularak tüm browserlarda test edilmektedir. Bu sayede DNN portalınıza hızlı ve şık bir başlangıç yapabilirsiniz. İsterseniz ön-tasarımınızı veya daha önceden sahip olduğunuz web arayüzünü bize getirin sizin için tam fonksiyonlu bir DotNetNuke Teması haline getirelim

DotNetNuke Destek

İhtiyacınız olan Destek burada! Portalınızın kurulumu, konfigürasyonu, güvenliğinin sağlanması, sürüm yükseltilmesi ve her türlü sorununun giderilmesi konusunda Ovotek yanınızda. Personelimiz sunucu temininden başlayarak, işletim sistemi kurulumu, IIS konfigüresyonu, SQL kurulumu DNN geliştirme ve üretim ortamınızın hazırlanması, DNN Konfigüresyonu, Modül Kurulumları ve Güvenlik ayarlarına kadar her konuda desteğe hazırdır. Uzmanlığımızdan yararlandığınızda teknik işlemleri bize bırakarak siz kendi işinize fayda sağlayacak aktivitelere odaklanabilirsiniz.